X

Nasze produkty

ISO Vitamin Water
Truskawka i cytryna

DrWitt ISO Vitamin Water (550ml) to orzeźwiające bogactwo witamin, które wspierają Cię każdego dnia. Znajdziesz w nim witaminę B12, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, a także kwas foliowy, biotynę, niacynę, kwas pantotenowy i witaminę B6.
Witaminy w DrWitt Vitamin Water, oznaczone znakiem Q-Blends, to najlepszej jakości składniki od renomowanego europejskiego dostawcy DSM. W trosce o stabilność witamin, pod nakrętką umieściliśmy specjalną membranę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dostajesz świeżą dawkę witamin i orzeźwienia właśnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

 

Pamiętaj, że zrównoważona dieta, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna mają znaczenie dla zachowania zdrowia.

 

DrWitt, Bądź najlepszą wersją siebie!

Wartości odżywcze

Składniki

Składniki: woda, cukier, glukoza, maltodekstryna, regulatory kwasowości: cytryniany sodu  i kwas cytrynowy, soki z zagęszczonych soków z: truskawek (1%) i cytryn (1%), koncentrat barwiący z czarnej marchwi, barwnik – karmin, aromaty, substancja słodząca – sukraloza, cynk, witaminy: niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna i kwas pantotenowy.

Zobacz również produkty DrWitt

Wpływ witamin z grupy B
i magnezu na pracę serca

Jeżeli chcesz zadbać o swoje serce spójrz na to, co znajduje się na Twoim talerzu.

Więcej