X

Nasze produkty

WITALNOŚĆ
Multiwitamina
7 witamin + żeń-szeń

WITALNOŚĆ to energia do działania, trzeźwość myślenia i otwartość na świat. Zestaw odpowiednich witamin pomoże Ci się tak czuć każdego dnia.

Witaminy: NIACYNA, B6, KWAS FOLIOWY, B12 i KWAS PANTOTENOWY przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy: NIACYNA, B6, KWAS FOLIOWY, B12 i BIOTYNA pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Pamiętaj, że zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.

Wartości odżywcze

Składniki

Składniki: woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (13,5%), cukier, soki z zagęszczonych soków z: aronii (3,5%), winogron (3%), grejpfrutów (0,12%) i granatów (0,02%), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, stabilizatory: guma guar i guma ksantanowa, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, aromaty, ekstrakt z żeń-szenia (0,01%), witaminy: E, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna i kwas pantotenowy.

Ciągle ZMĘCZONY I ZNUŻONY? Czy wiesz, że niedobór WITAMIN Z GRUPY B może wpływać na Twój stan? Jak temu przeciwdziałać?


Dowiedz się więcej

Zobacz również produkty DrWitt

Odkryj prawdę
o witaminie D

Aby wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa witaminy D, spożywaj produkty naturalnie bogate w witaminę D, codziennie zażywaj „kąpieli słonecznych”

Więcej